Харчування

Кожен турист має ретельно готуватися до подорожі, адже питання харчування не менш важливе, ніж ночівля. Не завжди є можливість повноцінно забезпечити себе провізією в дорозі, а інколи це банально не зручно. Заклади громадського харчування дають можливість не перейматися турботами закупів продуктів або власне процесом приготування. Почаїв – це туристичне місце, хоча і за своїми розмірами він достатньо маленький. Ми розкажемо Вам де смачно і безпечно можна поїсти, щоб потім без зайвих турбот насолоджуватися прогулянкою чарівним Почаєвом.

Приготельний ресторан «Рейкарц»

приготельний ресторан РайкарцУ місті Почаїв готель «Рейкарц» – це достатньо відомий заклад, який славиться не тільки своїм незрівнянним обслуговуванням та гостинністю, але й смачною кухнею в однойменному ресторані. Місцеві жителі стверджують, що це ледь не найкращий заклад громадського харчування у місті. Лаконічність та стиль відслідковуються у кожній деталі інтер’єру. Гості закладу відзначають високий сервіс та надзвичайну кухню ресторану. «Рейкарц» готовий приймати у себе одночасно 160 відвідувачів, тому подорожуючі можуть не хвилюватися про відсутність вільних столиків, хоча бронювання тут цілком можливе.

Туристи будуть приємно вражені атмосферою ресторану та вишуканими стравами. Традиційна українська та модернова європейська кухні цікаво поєднуються між собою, тому кожен гість безперечно зможе обрати для себе вечерю, що буде до вподоби. Також варто відзначити наявність пісного меню, яке надзвичайно доречне для такого міста, як Почаїв. Професійні кухарі «Рейкарцу» складали меню, узгоджуючись із православним церковним календарем, не оминаючи жодного свята чи посту. Також ресторан пропонує своїм гостям комплексні обіди та вечерю. Вартість трапези може бути середнього та вище середнього рівня. Відмінний сервіс, стильний дизайн та смачна кухня до Ваших послуг.

Адреса ресторану: вул. Лосятинська, 4.

Графік роботи ресторану: 7:00-23:00.

Примотельне кафе «Софія»

Примотельне кафе «Софія»Затишне кафе «Софія» являється частиною туристичного комплексу, тому гості мотелю та окремі туристи можуть смачно пообідати тут. Заклад знаходиться поблизу Почаївської лаври, тобто в самому центрі міста, що надзвичайно зручно для подорожуючих. Інтер’єр закладу достатньо простий та лаконічний, а кухня стовідсотково відповідає статусу «домашньої». Тут можна швидко, дешево та смачно поїсти.

Кафе «Софія» пропонує своїм гостям покуштувати українського борщику, грибної юшки, вареничків та пельменів ручного приготування та ще безліч різноманітних і звичних для українського споживача страв.

Адреса кафе: вул. Шевченко, 7.

Графік роботи кафе: 9:00-22:00.

Приготельний ресторан Pochaiv

ресторан ПочаївПерший поверх готелю Premier Hotel Pochaiv відведений під ресторан. Заклад одночасно готовий розмістити близько 45 гостей. Зала поділена на дві зони: власне ресторан та бар. Тут можна не тільки повечеряти, але й замовити банкет або фуршет. Класичний дизайн, зручні меблі та якісне обслуговування перетворюють звичайний обід на справжнє свято.

Ресторан Pochaiv пропонує своїм гостям страви традиційної української кухні. Власники запевняють, що для приготування страв використовуються виключно екологічно чисті продукти, які надходять від місцевих фермерських господарств. Щоранку ресторан пропонує своїм гостям фірмові сніданки, які стали вже візитівкою даної мережі готелів. Вишукана українська кухня, розкішна подача страви та відмінний сервіс – все для гостей Почаєва.

Адреса ресторану: вул. Возз’єднання, 3.

Графік роботи ресторану: 10:00-23:00.

Команда pochaiv.info не тільки організовує подорожі, але й турбується про Ваші комфорт та безпеку. Ми можемо забронювати для Вас столик у будь-якому закладі Почаєва, щоб Ви напевно смачно повечеряли.