Транспорт

Подорожі не завжди бувають виключно пішими, адже навіть до самого місця призначення потрібно якось дібратися. Почаїв – це маленьке і комфортне місто, яке в жодному разі не змусить Вас чекати годинами у заторах. Розклад руху автобусів Почаївської області достатньо розгалужений та різноманітний, позаяк саме такий вид транспорту тут найбільш актуальний. Кожен подорожуючий без проблем може доїхати до Почаєва автобусом зі Львова, Тернополя, Рівного або будь-якого іншого міста України.

Піший туризм у Почаєві

Команда pochaiv.info із великим задоволенням організує для Вас пішу прогулянку. Гуляти Почаєвом пішки – це суцільне задоволення без жодного натяку на дискомфорт завдяки компактності міста. Прогулянки «на своїх двох» надзвичайно корисні, вони дають можливість у повній мірі насолодитися краєвидами.

Велопрогулянки у Почаєві

Велопрогулянка Якщо Ви прихильник вело транспорту, то погодинна  оренда велосипедів не стане для нас проблемою. До речі,  подорожі та екскурсії на роверах сьогодні надзвичайно  актуальні в Європі та Америці, а ще це додаткова  можливість зміцнити здоров’я та покращити свій  фізичний стан.

Таксі у Почаєві

ТаксіЗнати точно, коли тобі може знадобитися автомобіль, просто неможливо – це справа раптовості та непередбаченої ситуації. Послуга таксі дає можливість швидко і з комфортом дібратися до необхідного пункту призначення, наприклад, на автовокзал або на термінову зустріч. Зекономте свій час і довірте нам вирішення цієї проблеми: Ваше таксі стовідсотково приїде вчасно, бо ми про це потурбуємося.

Оренда приватного автомобіля у Почаєві

Деякі люди просто обожнюють самостійно контролювати свій режим дня, а тому надають перевагу безпосередньому керуванню автомобілем. З безлічі причин подорожуючий може залишити власну автівку вдома і тут на допомогу приходить оренда приватного транспорту. Ми надаємо таку послугу своїм клієнтам, щоб вони не мали відмови у жодному своєму бажанні.

Оренда маршрутних таксі та автобусів у Почаєві

маршрутне таксіВеликі групові екскурсії завжди потребують відповідних рішень і тут вже одним велосипедом зовсім не обійтися. Особливо це актуально для школярів та студентів з інших міст, які приїжджають, щоб подивитися Почаївську лавру. Ми допоможемо Вам з орендою транспорту, щоб Ви без жодних перепон могли завітати до славного міста Почаїв або до містечок, що розташовані поблизу нього.

Бронювання квитків до Почаєва і не тільки

Вам бракує часу займатися організацією туристичної подорожі і Ви не встигаєте придбати квитки? Покладіть весь клопіт на pochaiv.info! Бронювання квитків залізничного та автотранспорту – це чудова можливість завчасно підготуватися до мандрівки. Ми не тільки допоможемо Вам із квитками, але й підберемо найбільш комфортний та зручний маршрут із Вашого міста до Почаєва або прилеглих до нього містечок.