Туристичні поїздки

Почаїв – це неймовірно красиве місто, яке дуже люблять і цінують парафіяни з усієї країни. Але ж довкола Почаєва є безліч цікавих місць, які також заслуговують на Вашу увагу! pochaiv.info бажає розширити кордони своєї діяльності та Вашого дозвілля, тому пропонуємо Вам не обмежуватися подорожжю до Почаєва.

Підгірці

Підгорецький замокСело Підгірці (Бродівський район Львівщини) відоме своїм розкішним і старезним Підгірцівським замком, довкола якого розбито італійський та французький сади. Ще одне селище – Підкамінь, огорнене ореолом таємничості, адже тут знаходиться дивовижний Чортів камінь, легенди якого вражають. Щороку тут проходить однойменний міжнародний фестиваль, який збирає разом прихильників фолькової та етно-музики.

Вишнівець

Вишневецький палацМістечко Вишнівець є землею наших предків трипільців, а також славетного гетьмана Дмитра Вишневецького. Руїни Кармелітського монастирю та палац Вишневецьких неодмінно Вам сподобаються. Тараканівський форт, що знаходиться у селі Тараканів, це неймовірно таємниче та небезпечне місце, яке варто відвідувати разом із гідом. Але це місце – то історія України, там панує дух минулих століть. Мальовниче село Онишківці, що знаходиться неподалік від Почаєва, відоме озером святої Анни. Місцеві та парафіяни запевняють у цілющих властивостях джерельної води.

Зазирніть на карту нашого сайту та оберіть для своєї майбутньої подорожі цікаве місце. Українські села, що розташовані у Рівненській, Львівській, Хмельницькій областях мають безліч історико-культурних об’єктів, які ховають у собі дух старого часу. У багатьох селах є княжі замки та панські палаци, які проектувалися найкращими архітекторами світу. Також на Вас чекатимуть руїни костелів, фортів та церков, що колись були неймовірними витворами мистецтва.