Фестивалі

Фестивальна карта Почаєва насичена найрізноманітнішими заходами, які будуть цікавими для людей із різними поглядами на життя, творчість та розваги. Пропонуємо Вам відвідати декілька крутих фестивалів, щоб максимально насичено та драйвово провести свій час.

«Підкамінь»

Підкамінь фест

Щорічний міжнародний етно-фест, який «народився» у 2007 році у селі Підкамінь (Львівська область). Захід проходить в останній декаді липня. Провідна тема: етно-музика. Організаторами виступають молодіжні творчі організації, місцева та обласна влада. На сцені «Підкаменю» виступають відомі виконавці української етно та рок-музики, маловідомі гурти, запрошуються гості із найближчого зарубіжжя (Білорусь та Росія). Також діє літературна сцена.

«Тарас Бульба»

фестиваль Тарас Бульба«Тарас Бульба» – це не просто фестиваль, а цілий культурно-мистецький проект, що має на меті розвивати та популяризувати вітчизняну молодіжну культуру. Захід також прагне підвищити рівень професійності українського виконавця, підняти на вищий щабель його навички продюсування, намагається допомогти талановитій молоді проявити себе.

Фестиваль за традицією проходить у Дубно з 1.991 року. Провідна тема: рок, етно та поп-музика, що виконується українською мовою. «Тарас Бульба» – це найстаріший рок-фест України, що в свою чергу додає заходу певної солідності. Зазвичай дійство відбувається на березі річки Іква або під мурами Дубенського замку, проте інколи навіть на місцевому стадіоні. На «Тарасі Бульбі» Ви зможете не тільки послухати класну музику, але також відвідати ярмарок «Алея майстрів» та виставки з боді-арту, подивитися фаєр-шоу та взяти участь у різноманітних майстер-класах.

«Рок-Острог» та «Інші»

фестивалі ПочаївщиниМузичний фестиваль «Рок-Острог» проходить у культурно-мистецькому центрі Національного університету Острозька академія. На сцені виступають музичні гурти Рівненської області та з міста Острог. Не менш масштабний рок-фестиваль «Інші» також проходить у цій місцевості. Тут вже сценю розділяють між собою відомі українські виконавці.

Фестиваль духовно-патріотичної пісні «Стежками героїв»

Даний захід організовується для того, щоб вшанувати пам’ять воїнів УПА. Окрім музичної складової, на фесті проводять безліч майстер-класів, наприклад, із гончарної справи, бісероплетіння тощо. «Стежками героїв» проводиться у селі Підгірці (Бродівський район).

Фестивалі разом із pochaiv.info

Тарас БульбаУкраїнці – то співоча нація, музику ми полюбляємо, а тому і фестивалі у нас переважно музичні. Запрошуємо Вас цікаво провести час та забути хоча б на декілька днів про буденні справи – гайда на фест разом із нами! Ми забронюємо для Вас квиток на будь-який фестиваль, який Вас зацікавить, допоможемо із трансфером. Переночувати можна у місті Почаїв, готель якого Вас найбільше влаштує, а вже після екскурсії можна вирушати на свято творчості!