Активний відпочинок

ПочаївПочаївщина – це перлина духовної Волині. Тут безліч монастирів, церков, також є ошатна Свято-Успенська лавра. Кожен куточок цього міста насичений спокоєм та гармонією, проте активному відпочинку теж має місце бути. Погода в Почаєві завжди надихає на тривалі прогулянки, адже свіже повітря та невимовної краси краєвиди заряджають енергією.

 Кінні прогулянки в Почаєві

кінні прогулянки у ПочаєвіЛюдина завжди мала особливе ставлення до коня, який у давнину був не просто твариною, на якій пересувалися та працювали, а добрим другом. Коні надзвичайно граційні за своєю природою, вони добре відчувають настрій людини. Існують навіть легенди, які говорять про те, що кінь здатен читати думки.

Кінні прогулянки Почаєвом – це чудова можливість стати ближчим до природи, провести час із розумною і благородною твариною. pochaiv.info може додати у Ваше дозвілля нових фарб, організувавши індивідуальні або групові прогулянки на конях. Професійний інструктор пильно слідкуватиме за Вашою безпекою, розповість як потрібно спілкуватися і поводитися із твариною. Насолоджуватися краєвидами Почаївщини тепер можна навіть верхи на коні!

Велопрогулянки у Почаєві

Велопрогулянки у ПочаєвіВелосипед уже давно вийшов за звичні для нас рамки. Тепер це не просто засіб пересування, а спортивний інвентар і навіть екскурсійний помічник. Досліджувати Почаїв на «залізному коні» удвічі приємніше, адже це укріплює здоров’я і дозволяє об’їхати все місто уздовж і впоперек. Ми допоможемо Вам із орендою велосипеда, сформуємо маршрути по місту і за його межами, надамо усю захисну екіпіровку.

Ролики у Почаєві

Катання на роликах – це користь, яка поєднується із відчуттям драйву та свободи. Люди різного віку обожнюють проводити свій час саме на них. Подивіться на місто Почаїв з іншої сторони, адже воно таке ж активне і нестримне, як і Ви! Зарядіться енергією після екскурсії лаврою і встановіть свій власний маршрут, яким керуватимете тільки Ви.